Tabela Türleri

Tabela Yaptıracaksınız Fakat Nasıl Bir Tabela Yaptıracağınıza Karar veremediniz mi ?
bu makalemizde tabela çeşitlerini size aktaracağız. pendik tabela firması olan db reklam olarak sizlere bu bilgileri aktarmaktan onur duyuyoruz.

Alın Tabelaları

Firmaların ve işletmelerin en fazla önem verdiği şeyler arasında reklam ve tanıtım işleri de bulunur. Tanıtım ve reklamlar yapılarak potansiyel müşteri sayısı artırılmaktadır. Bunun için de firmamız tarafından tabela ve panolar ile hizmet verilmektedir. Bu tabelalarımızdan biri de alın tabelaları olmaktadır. Alın tabelalarının pek çok özelliği bulunmaktadır. Firmamız bu çok özellikli tabelalar ile kaliteli reklamcılık hizmeti vermektedir ve bu hizmetlerimizden herkes yararlanabilir. Alın tabelalarının birçok farklı şekilde hazırlanabilme özelliği vardır. Bu sayede kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda firmamızdan çeşitli alın tabelası modellerine sahip olabilirsiniz. Alın tabelası modelleri, firma isimlerini ön plana çıkarmaktadır ve birçok kişinin ilgisini çeker. Firmamız, bu tabelaları firmalara göre tasarlayarak etkili bir reklamcılık hizmeti sunar.

Alın Tabelaları Nasıl Kullanılır?

Alın tabelası modelleri hem reklamcılık açısından hem de yapı bakımından oldukça kullanışlı ürünlerdir. Firmamız bu tabelalar ile hem etkili bir şekilde tanıtım yapma imkanı sunar hem de kaliteli malzemesi ile uzun süreli kullanıma imkan verir. Tasarladığımız ve ürettiğimiz alın tabelaları ile her iş sektörüne hizmet vermekteyiz. Bu tabelalar; firmaların önlerine, yanlarına ya da üstlerine yerleştirilerek kullanılır. Firmamız tarafından kullanıma sunulan bu tabela modelleri, işletme adını dikkat çekici bir şekilde ön plana çıkarır. Her işletme tarafından tabela modellerimiz kullanılabilir. Aynı zamanda bu tabelalar, farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Firmamız, dayanıklı malzemelerden üretim yapmaktadır. Firmamızdan hizmet alarak kaliteli malzemelerden üretilmiş olan tabelalara sahip olabilirsiniz.

Dayanıklı Ve İlgi Çekici Yapısı İle Alın Tabelaları

Firmamız tarafından üretilen bütün alın tabelası modelleri, kaliteli materyallerden üretilmiştir. Bu sayede çok dayanıklı bir yapıya sahiptir ve uzun süre boyunca kullanılabilmektedir. Bununla birlikte tasarımları her firma için etkileyici bir şekilde reklam yapma imkanı sunar. Firmamız, sunmuş olduğu alın tabelaları ile herkese ilgi çekici tanıtım araçları ile hizmet vermektedir. İşletmenizin adını ilgi çekici bir şekilde sergilemek için bizden hizmet alabilir ve ışıklı-ışıksız alın tabelası modellerimizi inceleyebilirsiniz. Dayanıklı, ilgi çekici, kullanışlı ve kaliteli alın tabelası modellerine sahip olmak ve reklamınızı en iyi şekilde yapmak için hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Alüminyum Dekope Tabela

Reklam yapmak için kullanılan birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de tabela kullanmaktır. Tabelalar hem maliyet bakımından daha uygun seçeneklere sahiptir hem de birçok farklı tabela türü bulunması ile çok çeşitlidir. Alüminyum dekope tabela modelleri de bu türlerden birisidir. Bu tabela modelleri, yapımı kolay olmayan ve çeşitli detayları bulunan ürünlerdir. Firmamız dekope tabela modelleri ile reklam yapmak isteyenlere fırsat vermektedir. Firmamızın birçok farklı tabela modeli bulunur. Dekope model de bunlardan biridir ve hem sağlam, kaliteli ham madde ile üretilmesi hem de şık olması sayesinde çok fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Oldukça revaçta olan bu ürünler için firmamız hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Dekope Modellerine Dikkat Çekici Özelliği

Dekope tabela modelleri son zamanların en fazla kullanılan ürünleri arasında yer almaktadır. Bu ürünler ile birçok kişi ilgi çekici reklamlar ve tanıtımlar yapmaktadır. Dekope modelleri yapmak klasik tabela modellerinden daha zahmetlidir. Çünkü detaylar ile daha şık ve dikkat çekici bir tabela oluşturulmuştur. Firmamız dekope tabela modelleri üretmektedir ve istenilen her boyutta tabela tasarlanabilmektedir. Bu ilgi ve dikkat çekici tabela modelleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ürünlerimizi inceleyerek kendi dekope tabelanızı belirleyebilir veya farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Firmamız, birçok farklı tabela model ve tasarımı sunabilmektedir. Alüminyum dekope tabela modelleri, son dönemin en çok kullanılan ve kullanım alanı oldukça geniş olan ürünleridir. Firmamızdan bu ürünleri temin edebilirsiniz.

Uzun Kullanım Ömrüne Sahip Alüminyum Dekope Tabelalar

Tabela modelleri arasında hem dikkat çekici olması hem kullanışlı olması hem de son dönemin en fazla tercih edilen modellerinden birisi olması ön plana çıkan dekope tabelalar, sağlam yapısı sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Kullanım ömrü uzun olan, şık, gösterişli, dikkat çekici olan, çok fazla tercih edilen alüminyum dekope tabela modellerine sahip olmak için firmamızın tekliflerini inceleyebilir ve istediğinizi seçebilirsiniz. Firmamız birçok farklı model ve tasarıma sahiptir. Bu modeller arasından en iyilerden biri de dekope olmaktadır. İstediğiniz gibi bir dekope tabelaya sahip olmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Araç Giydirme

Şirketlerin, işletmelerin reklamcılık çalışmaları kapsamında pek çok şekilde tanıtım yapma imkanı bulunmaktadır. Bu tanıtımlar ile şirket isminin daha fazla bilinmesi sağlanır ve daha fazla müşteri potansiyeli kazanılır. Firmamız tarafından birçok şekilde reklamcılık hizmetleri verilir. Araç giydirme olarak bilinen reklam yöntemi de hizmetlerimiz arasında yer alır. Bu reklam yöntemi ile oldukça iyi bir şekilde tanıtım yapılabilmektedir. Araçların üzerine uygulanan reklam ve tanıtım çalışmaları olan bu hizmetimiz ile her türlü araca kaplama yapabilmekteyiz. Firmamız araçların üzerini çeşitli reklamlar ile kaplayarak kaliteli bir reklamcılık hizmeti vermektedir. pendik araç giydirme Tecrübeli elemanlarımız ve gelişmiş ekipmanlarımız ile araçların üzerine istenilen reklamı işlemekteyiz. Bu hizmetimiz ile reklamlarınızı daha geniş bir kitleye ulaştırabilirsiniz.

Maliyet Bakımından Avantajlı Araç Giydirme Reklamları

Araçların üzerine işlenen reklamlar ile tanıtım yapmak çok kullanışlı olmaktadır. Araç giydirme işlemi, maliyet bakımından uygun olması sayesinde oldukça avantajlıdır. Çok yüksek maliyeti bulunmayan bu uygulama ile reklamlarınızı yapabilirsiniz. Firmamızın araçlara uyguladığı giydirme işlemi ile hem uygun maliyetli hem de uzun ömürlü bir şekilde tanıtım yaparsınız. Dayanıklı olan bu kaplamalar, büyük-küçük her türlü araca yapılabilir ve rahatça kullanılabilir. Uzun süre kullanım imkanı da sürekli olarak yenileme yapılması ihtiyacını ortaya çıkarmaz. Firmamız ile bağlantı kurmanız halinde bu reklamcılık hizmetlerinden yaralanabilir ve etkili bir şekilde tanıtım yapabilirsiniz.

Araç Giydirmeyle Yapılan Reklamın Etkileri

Araçların üzerine yapılacak olan reklam çalışmaları her firmaya özel olabilir. Aynı zamanda tamamen araç kaplama yapılabileceği gibi, sadece belirli kısımlara da kaplama yapılabilir. Renkli ve canlı olan bu araç kaplama reklamları oldukça etkili bir tanıtım yöntemidir. Araçlar sürekli dolaşım halinde olduğu için reklam da daha geniş bir alana yayılır. Firmamız bu araç giydirme hizmeti ile birçok kişiye tanıtım yapmanıza imkan vermektedir. Araçlara uyguladığımız reklamlar ile göze çarpan, dikkat çekici ve estetik tanıtım hizmeti sunmaktayız. Araç kaplama reklamlar, insanların ilgisini çekerek potansiyel müşteri sayısını artırır. Firmamız ile bağlantı kurduğunuz takdirde kendinize en uygun araç kaplama işlemlerini yaptırabilir ve kaliteli reklamcılık hizmetleri alabilirsiniz.

Cam Görsel Uygulamaları

Cam görsel uygulamaları, cam zemin üzerine yapılan özel giydirme teknikleri ile tasarlanır. Binaların cam yüzeyleri, işyerleri, araçlar gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Genellikle reklam amaçlı yapılan cam görsel uygulamaları, aynı zamanda hoş bir görünüm yaratmak için ideal bir yöntemdir. İşyerlerinin cam yüzeylerine yapılacak can giydirme işin içeriğine ve işyerinin konseptine uygun olarak tasarlanarak uygulanır. Büyük binaların cam yüzeylerine reklam için yapılan uygulamalar işyerinin isim ve logo bilgilerini en dikkat çekici şekilde yansıtacak şekilde yapılır. Araba camlarında kişilerin öze zevklerine göre çeşitli resim ve şekiller olabileceği gibi yine işyeri araçlarında reklam olarak da uygulanır. Cam görsel uygulamaları için firmamızdan alacağınız hizmet ile çok dikkat çekici ve etkili reklam yapabilirsiniz.

Cam Görsel Uygulamaları Nasıl Yapılır

Cam görsel uygulamalarında PVC folyo malzeme kullanılır. Malzemenin arka yüzeyine uygulanan yapıştırıcıya göre iki çeşit ürün kullanılır. Bunlar R ve P harfleri ile simgelenen Removable ve Permanent isimli malzemelerdir. Removable cam görseli malzemesi camdan kolayca sökülebilen ve iz bırakmayan ürünlerdir. Permanent çeşidi ise daha kuvvetli yapıştırıcı kullanılan ve sökülmesi zor olan ürünlerdir. Cam görsel uygulamaları yapılacak alana ve ihtiyaca uygun malzeme kullanılır. Firmamız en kaliteli ve uygun malzeme ile en iyi pendik cam giydirme hizmetini verir. Atölyelerimizde hazırlanan ürün cam giydirme ve reklam alanında uzman, deneyimli ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde istenilen alana yapıştırılır. Eğitimli ve tecrübeli reklam tasarımcılarımız tarafından dizayn edilen cam görsel tasarımlarımız, işyeri konseptine uygun, dikkat çekici ve etkili olur.

Cam Görsel Uygulamalarının Avantajları

Cam görsel uygulamalarının en büyük avantajı işyerleri için çok iyi bir reklam aracı olmasıdır. İşyerinin çok uzak noktalardan görülmesini sağlayarak müşteri portföyünün artmasını sağlar. Binaların dış yüzeylerinde güzel bir görünüm yaratır. Firmamız tarafından yapılan cam görsel uygulamaları malzeme kalitesi ve kusursuz uygulama avantajları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz görsel reklam araçlarıdır. Müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çalışma anlayışımız ile sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda en iyi cam görsel uygulamaları hizmeti veriyoruz.

Cephe Giydirme

Binalar ve duvarlar en fazla reklama açık olan alanlardır. Kurumsal bir firmanın reklamını görsel olarak cephe giydirme yöntemleri ile yapmak mümkündür.

Belli bir süre karşılığında, bulunan bu reklam panoları, cepheler için hem görsel bir zenginlik sunarken, hem de istenilen ürünün reklamını yapması açısından da hizmet vermektedir. Hizmet almak isteyen kurumların tercihi, cephe giydirme hususunda görsel zenginlik sunan reklam firmalardır.

Cephe Giydirme Hususunda Teknik Özellikler

Reklam afişleri ile cephe giydirilirken, belli teknik özellikler de önem taşır. Düz duvar cephelerinde yapılmış konstrüksiyonlarda, branda uygulanmaktadır. Camdan yapılmış cephelere ise, delikli folyolu cam uygulanmaktadır. Bazı cephe giydirme işlerinde duvara iskele koymak gerekir. Şayet çok rüzgarlı bir alanda yapılacak çalışma,  iskele kurmayı gerektiriyor ise, mesh tabir edilen baskı çeşidi kullanılır. Bütün bu cephe giydirme özellikleri içerisinde kullanım alanı en yaygın olanı ise, branda yani vinyl uygulama çeşididir. Çünkü bu uygulama Led ve 3d ışıklandırma sistemlerine müsaittir. Firma olarak, çok üstün kalitede malzeme ve işçilik ile tüm ihtiyaçlara hizmet vermekteyiz.

Cephe Giydirme Hususunda Dayanıklılık ve Çeşit Zenginliği

Cephe giydirme hususunda, firma olarak sağlam malzeme kullanımına azami özen gösterilmektedir. Çalıştığımız tedarikçi firmalar da, aynı özen ve hassasiyetle seçilmiş firmalardır. Uluslararası standartlara uygunluk önem verilen konular arasındadır. Bu konuda ISO  9001: 2008 Kalite Yönetim Standartları uyarınca çalışmalar yapmaktayız. Tüm müşterilerin aradığı,  çok fazla ürün çeşitliliği, firmamızca tasarlanabilmektedir. Fonksiyonel hatalar olması durumunda ise, 3 yıl süre ile garanti kapsamımız mevcuttur. Uluslararası standartlar ile kendi tasarımlarımızı birleştiren, özgün ürünlerimiz bulunmaktadır. Profesyonel kurulum ekibimiz ile her geçen gün genişleyen hizmet ağına sahip bulunmaktayız.

Cephe Giydirme Çeşitlerinde Her Bina İçin Uygun Tasarımlar

Bugüne kadar yapılan tüm cephe giydirme işleri, dayanıklı olması açısından uzun yıllar kullanılmıştır. Birçok önemli kuruluş için verilen cephe giydirme hizmetlerimiz, sektörde, alanında öncü kuruluş olmamıza neden olmuştur. pendik cephe giydirme firması olarak db reklam, Her binanın şekli ve cephesine uygun malzeme kullanılarak, müşterilerimizin beklentilerine azami ölçüde cevap vermekteyiz.

Fon Baskı Harfler

Reklam şirketi olarak en fazla sipariş aldığımız tabelalardan biri arasında da fon baskı harfler ile yapılmış olan tabelalar yer alıyor. Bu tabela çeşidi birçok kurum, firma ve şirket tarafından tercih edilmektedir. Yapı olarak sağlam olması, müşterileri etkilemesi, farklı stillerde ve tasarımlarda kullanılabilmesi bu durumu oldukça etkilemiştir. Db Reklam şirketimizin de en fazla bu ürün ile ilgili tasarım yapmış olması fon baskı harfler ile yapılan tabelaların ne kadar fazla tercih edildiğini gösteriyor. 

Fon Baskı Harf Çeşitleri

Fon baskı harfler ile yapılan tabelaların birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler arasında fon baskılı harflere ek olarak; piramit kutu harf, gold krom kutu harf, gümüş krom kutu harf, pleksiglas kutu harf vb. gibi çeşitler de karşımıza çıkıyor.

Fon Baskılı Harfler ile Yapılan Tabelaların Fiyatları

Fon baskı harfler kullanılarak yapılacak olan tabelaların fiyatının belirlenmesinde tabela yaptıracak olan firmanın yaptıracağı tabelanın nasıl olması gerektiği, en ve boy uzunluğu hesaplanarak ortalama bir fiyat listesi belirleniyor. Örneğin; 25 cm için yapılması beklenen fiyatlar ortalama 250 TL ödenerek yaptırılırken, 50 cm büyüklüğüne sahip bir tabela ise ortalama 500 ile 600 TL arasında bir ücret ödenerek yaptırılabiliyor. Diğer firmalar ya da bu hizmeti veren kuruluşlar ile karşılaştırıldığımızda alanında işleri oldukça ucuza mal ediyoruz. Bu durumda müşterilerimiz tarafından tercih edilmemizi sağlamaktadır.

Fon Baskı Harfler İle Tabelalarını Yaptırmak İsteyenler Ne Yapmalı?

db reklam olarak müşterilerimize reklam hizmeti veriyoruz. Siz de bizden fon baskıyla yapmış olduğumuz tabelalarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak bilgi almanızın dışında internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizde yapmış olduğumuz ürünler, ürün seçeneklerimiz, ürünlerimizin fiyat listesi vb. gibi pek çok konuda bilgi alabilirsiniz. Mail üzerinden ya da WhatsApp iletişim numaralarımız üzerinden bize sipariş verebilirsiniz. Sipariş durumunda ürünlerinizi kısa sürede yaparak tarafınıza teslim ediyoruz.

İnşaat Proje Tabelaları

Tabela kullanımı pek çok alanda yapılmaktadır. Bu alanlardan biri de inşaattır. İnşaat sektöründe tabelaların her zaman yeri olmaktadır. Bu tabelalar ile inşaatı yapan kişinin kim olduğuna dair bazı bilgiler verilir. Aynı zamanda inşaat hakkında bazı bilgiler de yer almaktadır. İnşaat tabelaları, neredeyse bütün inşaatların önünde bulunmaktadır. Bu yüzden birçok inşaat tabelası bulunur. Firmamız inşaat proje tabelaları ile hizmet vermektedir ve çeşitli boyutlarda inşaat tabelaları üretilmektedir. Bu tabelaların pek çok boyutu olabilir. Kişisel isteğe ve inşaatın büyüklüğüne bağlı olarak tabela boyutları da değişmektedir. İnşaat tabelaları normalden daha dayanıklı olmaktadır. Çünkü kullanım alanları böyle gerektirmektedir. Firmamız, inşaat tabelalarını çok dayanıklı ve sağlam olacak şekilde tasarlamıştır. Bu sağlamlık sayesinde darbelere, sert hava koşullarına ve benzeri durumlara karşı dayanıklı olmaktadır.

Her Koşulda Dayanıklı İnşaat Tabelaları

Tabela denince akla pek çok alan gelmektedir. İnşaat da bu alanlardan biridir. İnşaat alanlarında bulunan tabelaların amacı ise bilgi vermek ve yönlendirmektir. Firmamız çok sağlam bir şekilde ürettiği tabelalar ile oldukça fazla inşaat ve benzeri alana hizmet vermektedir. İnşaat proje tabelaları ile çok uzun süre kullanım yapılabilmektedir. Firmamız inşaat tabelalarını istenilen ölçü ve ebatlara göre üretebilmektedir. Aynı zamanda tabelalar, inşaatın hangi alanında kullanılacak ise o alana uygun tasarlama ve montaj yapabilmekteyiz. Böylece inşaat için en uygun tabelaları sağlayarak oldukça geniş kapsamlı bir sektöre hizmet vermekteyiz. İnşaat için tabelaya ihtiyacı olan kişiler, firmamızdan diledikleri tabelaların üretilmesini isteyebilir. Boyut ve benzeri özellikler tamamen istenilen şekilde ayarlanır ve firmamız böylece kaliteli hizmet sunar.

İnşaat Proje Tabelalarının Kullanım Amacı Nedir?

İnşaat için kullanılan tabelalar, bilgilendirme ve öğretme amaçlı kullanılmaktadır. Girişte bulunan bu tabelada inşaatı yapan firma adı, ne inşaatı yapıldığı, konut bilgileri, ruhsat ve benzeri şeyler bulunur. Firmamız üretmiş olduğu dayanıklı ve kullanışlı inşaat proje tabelaları ile oldukça faydalı bir hizmet vermektedir. Her boyutta ve tasarımda, çok dayanıklı inşaat tabelaları yaptırmak için firmamızla iletişime geçebilir ve istediğiniz gibi bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Işıksız Pleksi ve Aynalı Harf

Pleksi, renkli veya renksiz olabilen saydam ve yarı saydam özelliklerde kolay kesilip işlenebilen bir plastik cam malzemedir. Işık geçirgenliği çok yüksek olan pleksi malzeme isteğe bağlı olarak ışıklı veya ışıksız kullanılabiliyor. Aynalı harf, aynadan oluşan harflerdir. İşyeri tabelalarında, kapı numaralarında, çeşitli süsleme alanlarında kullanılan bir üründür. Farklı bir tasarım olan aynalı harfler pleksi malzeme ile birlikte kullanılarak işyeri tabelalarında çok güzel bir görünüm yaratır. Aynalı harflerin dikkat çekici görünümü işyerleri için iyi bir reklam ve tanıtım olur. Pleksi malzemenin ışık geçirgenliği çok ve harfler de aynalı olduğundan ışıksız tercih edilmesi önerilir. Işıksız pleksi ve aynalı özelliğinde tabelalar kullanıldığı alana görsel bir güzellik katan ürünlerdir.

Işıksız Pleksi ve Aynalı Harf Nasıl Yapılır

Pleksi kolay kesilebilen ve işlenebilen hafif bir malzemedir. Cama göre çok daha kullanışlı olan pleksi cam birçok alanda daha çok tercih edilen bir malzemedir. Işıksız pleksi ve aynalı tabela yapılacağında öncelikle alanın ölçüleri dikkatle alınır. Müşterinin istekleri doğrultusunda bir proje hazırlanır. Tasarım işinde uzman ve deneyimli ekip pleksi üzerine uygulanacak aynalı harfleri en uygun şekilde dizayn eder. Aynalı harfler pleksi üzerine yerleştirildikten sonra montaj aşamasına geçilir. Hazırlanan tabela sağlam ve kusursuz güzellikte kullanım alanına monte edilir. Uzun ömürlü olan pleksi malzeme üzerine aynalı harfler güçlü bir yapıştırıcı ile monte edildiğinden çok uzun süre kullanıma devam edilir.

Işıksız Pleksi ve Aynalı Harf Hizmeti

Işıksız pleksi ve aynalı harf uygulaması daha çok işyerlerinin tabela ve giriş levhalarında reklam amaçlı kullanılan bir üründür.  Pleksi malzeme ile hazırlanan tabela üzerine yerleştirilen harfler ile işletme ismi yazılır. Aynalar parlak ve yansıtıcı yapısı ile oldukça dikkat çekici özellikte olur ve çok iyi bir reklam ve tanıtım aracına dönüşür. Çok uzak mesafelerden bile parlaklığı ile görülebilir. Göz alıcı bir güzelliğe sahip olan ışıksız pleksi ve aynalı tabelalar için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli malzeme ile özel tasarım ürünler sunuyoruz.

Krom Kutu Harf

Firmalara ait tabelalar hem firmaların imajını hem de firmaların çekiciliğini yansıtıyor. Bu durumda firmaların tabelalara verdiği önemi gözler önüne sermektedir. Krom kutu harf reklam şirketleri tarafından sıkça kullanılmaktadır. Birçok farklı türü bulunan bu tür içerisinde krom kutu harf dışında; ışıklı krom kutu harf, ışıksız krom kutu harf, LED kromlu kutu harf, sarı kromlu kutu harf, altın kromlu kutu harf de yer alıyor. Krom kutu harf tabela modelleri görsel olarak oldukça iyi ve modern görünü nedeniyle oldukça tercih ediliyor. İçerik olarak da diğer tabela türlerine göre hava şartlarına göre dayanıklı olması ve uzun ömürlü bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Krom içeriğine de sahip olması, paslanmaması ve parlaklık olarak uygun olduğu için birçok dekor işinde kullanılıyor. El işçiliği ile yapılması da tabela çeşitleri içerisinde bu türün ön plana çıkmasını sağlamaktadır.

Neden Bu Tabela Daha Çok Tercih Ediliyor?

Firmamıza en çok fiyatı ve özelliği sorulan tabela çeşitlerinin başında krom kutu harf özellikli tabelalar gelmektedir. Bu tabela çeşidinin tercih edilmesinde; sağlam olması, müşteriler tarafından göz alıcı olarak nitelendirilmesi, insanları daha fazla etkilemesi, oldukça farklı ve fazla sayıda tasarımının olması nedeni ile bu ürüne rağbetin oldukça arttığı görülüyor.

Bu Tabela Türü Kaliteli mi?

Diğer tabela türleri ile kıyaslandığında kalitesi ile adından söz ettiren krom içeriğine sahip kutu harf oldukça kalitelidir. Uzun ömürlü olması ve dayanıklı olması firmaların şirketlerin tercih etmesini sağlamaktadır. Firmaların, şirketlerin en az beş altı yıllık gibi bir süre kullanmalarına uygun özelliği ile dikkat çekmektedir. Paslanmaya karşı dayanıklı olması da bu ürünün ne kadar kaliteli olduğunu gözler önüne serdiriyor.

Bu Hizmetten Yararlanmak İçin Ne Yapmalısınız?

Krom kutu harf hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz tarafımız ile iletişime geçerek  bu ürünü yaptırabilirler. Fiyat konusunda uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerimize krom kutu harf özelliğine sahip tabelaların üretimini sağlıyoruz. Siz de bizi tercih ederek bu ürünü yaptırabilir bve her türlü desteği DB Reklam firmamızın web sitesini ziyaret ederek ya da telefon aracılığı ile bilgi alabilirsiniz.

Neon-Led

Reklamcılık sektörü içerisinde önemli yeri bulunan ürünlerden biri de tabelalardır. Çeşitli tür ve modelleri bulunan tabelalar ile her alanda reklam ve tanıtım yapmak mümkündür. Aynı zamanda kişisel markaları, işletme ve benzeri yerlerin adını belirten ürünlerdir. Bu reklamcılık ürünlerinden biri de Led ışıklı tabelalardır. Neon-Led tabela modelleri ile oldukça kaliteli bir şekilde reklam ve tanıtım yapılabilir. Firmamız yapmış olduğu birbirinden kaliteli Neon ve Led tabelalar ile herkese iyi bir reklam yapma fırsatı sunmaktadır. Üretmiş olduğumuz bütün Led ve Neon tabelalarda kaliteli malzeme kullanmaktayız. Bu sayede işletmelerin reklamını ve tanıtımını yapmak için dış alanda tuttuğu tabelalar kolay zarar görmezler. Firmamız Led ışıkları ile oldukça fazla tercih edilen bu ürünleri, her mekana özel olarak tasarlayabilmektedir.

Gösterişli Led Ve Neon Tabelalar

Led ve Neon tabelalar, normal tabela modellerine göre daha gösterişlidir. Özellikle geceleri parlak olması ve daha çok ilgi çekmesi ile çok fazla mekanda kullanılmaktadır. Bu reklam ürünlerini her detayı ile kaliteli üreten firmamız, farklı boyutlarda kullanıma sunduğu tabelalar ile herkese hizmet vermektedir. Küçük ya da büyük işletme fark edilmeksizin her mekana uygun Neon – Led tabelalar üretmekteyiz. Aynı zamanda ışığı gözü rahatsız etmeyen, parlaklık ayarı normal derecede olan ve bu sayede gündüz de gece de kullanışlıdır. Firmamız ürünlerini hem kullanışlı olarak hem de gösterişli olarak üretmektedir. Bu Led ve Neon tabela modellerine sahip olmak için firmamız hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bütün ürünlerimizde aynı kaliteyi ve iyi görüntüyü sunmaktadır. Firmamızdan tam istediğiniz reklam tabelası modellerine sahip olabilirsiniz.

Dayanıklı Tabela Modelleri İle Her Koşulda Kullanım

Led ve Neon tabelalar ışıklı olduğu için bazı kişiler normalden daha dayanıksız olduğunu düşünmektedir. Firmamız kaliteli malzeme kullanması ve usta kişiler ile çalışması sayesinde çok dayanıklı Neon – Led tabelalar üretmektedir. Dayanıklı tabela modelleri firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Gösterişli ve dayanıklı modeller yaz – kış kullanıma uygundur. Birbirinden gösterişli, dayanıklı, kaliteli Led ve neon tabela modellerine sahip olmak ve reklamınızı en iyi şekilde yapmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Özel Tasarımlar

Firmaların kendilerini tanıtmak ve daha fazla insana hizmet vermek için yaptığı reklamcılık çalışmaları bulunmaktadır. Bu reklamcılık çalışmaları kapsamında pek çok yöntem kullanılmaktadır. Firmamız tarafından hem daha fazla müşteri çekmek isteyen hem de hizmet alanını genişletmek isteyen işletmelere reklamcılık için çeşitli yöntemler sunulmaktadır. Firmamız, üretmiş olduğu özel tasarımlar ile birçok markaya ve şirkete çok etkileyici ve ilgi çekici tanıtımlar hazırlamaktadır. Tabela, logo, pano ve benzeri ürünlerimiz ile birçok farklı tasarım sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek kendi özel tasarımlarınızı hazırlamamızı sağlayabilirsiniz ya da firmamız tarafından hazırlanmış olan birbirinden farklı tasarımlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan ve kullanıma sunulan reklamcılık ürünlerimiz ile oldukça geniş bir alana hizmet vermekteyiz. Her sektör için birbirinden farklı tabela, pano ve benzeri tasarımlar üretmekteyiz.

Firmanıza Özel Olarak Üretilen Şık Ve Estetik Tasarımlar

Firmalar, reklam çalışmaları yaparken dikkat çekmek ve daha fazla müşteri kazanmak isterler. Bunun için sizlere birbirinden özel tasarımlarla hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz tasarımların her biri kendine has dikkat çekici özelliklere sahiptir. İnsanların ilgisini kendine çeken bu reklam ürünleri ile birbirinden farklı şekillerde tanıtım yapabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanarak markanıza hem estetik hem de şık bir şekilde tanıtım yapmanız mümkündür. Birçok kişinin ilgisini kendi üzerine çekecek olan özel tasarımlar ile müşteri potansiyelinizi oldukça fazla artırmaktayız. Birbirinden farklı tabela, pano ve benzeri tanıtım ürünlerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çeşitli Model, Şekil Ve Boyutlar İle Özel Tasarımlar

Reklamcılık kapsamında sunulan özel tasarımların en önemli özelliği isteğe bağlı birçok farklı şekilde ve modelde üretilebilmesidir. Led aydınlatmalı ya da ışıksız modeller, farklı boyutlar, özel şekiller ile birçok yöntemle tanıtım yapmaktayız. Bu birbirinden farklı özel tasarımlar ile kendinize has bir şekilde tanıtım yapabilirsiniz. Aynı zamanda özel tasarımlarımızın tamamında kaliteli malzeme kullanmaktayız. Böylece zarar görmeden uzun süre kullanım yapılabilmektedir. Firmanıza özel birbirinden farklı tasarımlar ile reklam ve tanıtım yapmak, müşteri potansiyelinizi artırmak, markanızı daha geniş kitlelere yaymak için bizden her zaman hizmet alabilirsiniz.

Pleksi Kutu Harf

İnsanlar, firmalar, şirketler, küçük-büyük işletmeler ve benzeri birçok kişi veya kurum tanıtım amacı ile çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerden biri de tabela kullanımıdır. Tabela kullanımın günden güne gelişmesi ile birçok farklı tabela türü ortaya çıkmıştır. Pleksi kutu harf isimli tanıtım ürünleri de bir çeşit tabela sayılmaktadır. Bu tanıtım yönteminin en önemli özelliği çok renkli tercih edilebilmesidir. Aynı zamanda renklerin çok canlı olması da bir başka iyi özelliktir. Firmamız, sunmuş olduğu bu ürünler ile reklamcılığa yeni bir boyut getirmiştir. Pleksi kutu harfler ile reklamınızı yapmak için firmamızın tekliflerini inceleyebilirsiniz.

İstenilen Renkte, İstenilen Şekilde Pleksi Kutu Harfler

Pleksi kutu harflerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de farklı renklerde kullanıma müsait olmalarıdır. Ayrıca harflerin şeklini belirlemek de mümkündür. Bu sayede hem çok ilgili çekici hem de çok özgün tanıtım tabelaları oluşturmak mümkündür. Firmamız kişilerin isteklerine göre çeşitli renk ve şekillerde pleksi kutu harf üretimi yapabilmektedir. Bu sayede oldukça kişisel logo ve tasarımlar oluşturulabilmektedir. Zevklere göre belirleyebileceğiniz özel tasarımlar için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız, sunmuş olduğu çeşitli tabelalar ile herkesin ilgisini çekecek ürünlere sahiptir. Bu ürünler sayesinde reklamcılık alanında iyi bir imkan sunmaktayız. Tamamen kişiselleştirilebilen pleksi kutu harfler ile birçok müşterinin ilgisini çekmek mümkündür.

İlgiyi Üzerinde Toplayan Pleksi Kutu Harflerin Tasarımları

Pleksi kutu harflerin şekilleri, kişisel zevklere göre belirlenebildiği için oldukça enteresan tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. Aynı zamanda içine Led konularak ışıklandırma yapılabilir. Böylece daha da ilgi çekici olmaktadır. Pleksi kutu harf tasarımları, müşterilerden yoğun bir ilgi görmektedir. Bu tabela modelleri ile birçok kişinin dikkatini çekmek mümkündür. Firmamız tarafından bu kutu harfler kullanıma sunulmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan ve kişisel zevklere göre tasarlanabilen kutu harflere firmamızdan sahip olabilirsiniz. Firmamız hem ilgi çekici hem kullanışlı hem şık ve estetik hem de sağlam olan pleksi kutu harfleri herkes için kullanıma sunmaktadır. Pleksi kutu harfler ile birbirinden farklı özel tasarımlar oluşturmak için bizi tercih edebilirsiniz.

Vinil Germe Tabela

Firmaların mükemmel bir ürün üretmesi onların tercih edilebilirliğini etkilemez. Bunun için  ürün ve hizmetlerini reklamını en iyi ve etkileyici reklam araçları, ile halka tanıtması gerekmektedir.  Günümüzde reklamcılık gösteri  ve tanıtım açısından oldukça önemli bir yere sahip olmuştur. Dolayısı ile de ürün ve hizmetleri  tanıtmak için birbirinden farklı reklam araçları kullanılmıştır. Sektörünüzde  marka ve hizmetinize göre doğru reklam aracını kullanmanız  ulaşmak istediğiniz kitleye %100  etkili sonuçlar çıkaracaktır. Eğer kurumsal bir firma sahibiyseniz bir imajınızı hedef kitleye tanıtmak için en iyi reklam aracı arıyorsanız mutlaka vinil germe tabela sistemlerini kullanmalısınız. Hem fiyat bakımından diğer tabela çeşitlerine göre oldukça maliyetli olan vinil germe tabela sistemleri, dijital baskı ile tasarlanmaktadırVinil germe tabelalar, üzerine dijital baskı uygulanan brandanın dört bir taraftan profil şaseye gerdirilmesi ile tasarımlanmış bir tür tabela çeşididir. Aynı zamanda bu tabela içerisine aydınlatma sistemine sahip olan alüminyum kasa üzerine kapatılarak hazırlanmaktır.

Profesyonel Vinil Germe Tabela Üretimi ve Kullanımı

 Vinil germe tabela sistemleri isteğe göre  ışıklı ya da ışıksız üretilip, kullanılabilmektedir. Içine aydınlatma sistemi konulan alüminyum kasanın üzerine tutturulup, ışıklı olarak kullanılmasının yanı sıra  profil şase üzerine sadece germe yapılarak aydınlatma sistemi kullanılamayan alüminyum kasa üzerine monte edilip, ışıksız  sade olarak da kullanımı uygundur. Işıklı vinil germe tabelaları ışıksız olanlarına göre daha gösterişli ve modern durmaktadır. Bu nedenle kurumsallaşma yolunda giden ve hedef kitleyi etkilemek isteyen firmalar ışıklı  olanlarını tercih etmektedir.

Vinil germe Tabelalar Binanın Neresinde Kullanılır?

Vinil germe tabela çoğunlukla iş yerlerinizi dış cephenin üst kısımlarına montajı yapılsa da  isteğe göre binanın önüne ya da yolun kenarına da kurulabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapıldığından dolayı yağmur kar rüzgâr ve benzeri gibi doğal dış etkenlerde etkilenmeden uzun yılları ilk günkü görünümü ile güvenle kullanılabilir. Vinil germe tabelaları konusunda profesyonel imal yapan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, sektörüne yıllarını adamış kurumsal firmanızı ürünleri  tercih edebilirsiniz. Firmamız deneyimli kadrosu ve birinci sınıf kalitede malzemeler ile vinil germe tabela sistemleri üretip, kullanımınıza sunmaktadır.

Totem Pilon Tabelalar

Totem pilon tabelalar işyerlerinin ve büyük fabrikaların girişlerinde kullanılan reklam araçlarıdır. Yüksekliği ve büyüklüğü işletme tarafından belirlenir. İşyerinin daha fazla insan tarafından görülüp fark edilmesini sağlayan totem pilon tabelalar çok iyi bir reklam şeklidir. Fabrikaların, büyük işletmelerin, otellerin, galerilerin, benzin istasyonlarının girişinde büyük ve yüksek totem pilon tabelalar kullanılır. Bu reklam tabelalarında işletmenin ismi ve logosu bulunur. Geniş bir alandan görülebilmesini sağlayan tabela çok etkili bir reklam olur. Küçük işletmelerde ise kaldırıma yerleştirilen dikdörtgen kutu şeklindeki totem pilon tabela kullanılır. İşyerinin önünden geçen kişilerin reklam tabelasını görerek fark etmesi sağlanır. Firmamız etkili tasarımlar ile yaptığı totem pilon tabelalar ile işletmelerin müşteri portföyünü artırmasını sağlıyor.

Totem Pilon Tabelalar Nasıl Olmalıdır

Totem pilon tabelalar dış mekân reklam aracı olduğundan çok dayanıklı ve sağlam olmalıdır. Yağmur, kar, rüzgâr, fırtına, güneş gibi dış etkenlere karşı uzun yıllar aynı sağlam ve güzel görünümü ile kullanılabilmesi için çok kaliteli bir malzeme ile üretilmelidir. Tabela üzerinde kullanılan renkler canlı ve parlak olmalıdır ki dikkat çekici bir reklam sağlanabilmelidir. Renkleri, üzerindeki yazı ve simgeler uzun süre bozulmadan, silinmeden, okunabilir şekilde kalıcı olmalıdır. Tabela sağlam bir şekilde monte edilmelidir. Firmamız en kaliteli malzemeler ile uzun ömürlü totem pilon tabela uygulamaları yapar. Tabela üzerine uygulanacak tasarımlar eğitimli mühendislerimiz tarafından yapılır. Tabelanın montajı ve kurulumu teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Totem Pilon Tabela Hizmeti

Totem pilon tabela için reklam işinde uzman bir firma tarafından hazırlanan tabelaları tercih etmelisiniz. Zira totem tabelanın sağlam ve dayanıklı olması kadar etkili bir reklam aracı olması da oldukça mühimdir. Çevresel faktörlerden etkilenmeyecek şekilde doğru montajın yapılması uzun ömürlü olması için önemlidir. Bu nedenle uzman bir firma tarafından dizayn edilmesinde fayda vardır. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel çalışma anlayışı ile totem pilon tabela hizmeti verir. Tabela yapımı, reklam tasarımı ve montajı için en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz. En kaliteli ve görsel güzellikte totem pilon tabela yapımı ile hizmetinizdeyiz.

  2 comments
 • Mad Sparrow
  12 Nisan 2020

  Background, lines, shot, design – magical.

 • Mad Sparrow
  12 Nisan 2020

  Intrinsicly synthesize clicks-and-mortar platforms for clicks-and-mortar portals. Enthusiastically enhance out-of-the-box strategic theme areas through inexpensive collaboration and idea-sharing. Efficiently utilize proactive initiatives after bricks-and-clicks e-markets. Rapidiously architect collaborative leadership before low-risk high-yield information. Continually incentivize scalable vortals rather than clicks-and-mortar services.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir