Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ve kurumsal kimlik oluşturmanın önemi şüphesiz ki gün geçtikçe daha da artmakta. Teknolojinin kullanımının artmasıyla birlikte şirketler de artık ürünlerini sosyal medya üzerinden pazarlama yoluna gitmekteler.

sosyal medya yönetimi

Sosyal medyanın yalnızca ürün sergilemek için kullanıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şirketlerin kurumsal kimlikleri sosyal medyada oluşmaktadır. Sosyal medya yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştiren şirketler her zaman diğer şirketlere göre bir adım önde yer alacaktır. Belirttiğim gibi şirketinizin kurumsal kimliğini oluşturma yönünde çok büyük bir payı vardır. pendik tabela, pendik reklam harici pendik sosyal medya yönetimi içinde Bu konuyla ilgili kurumsal kimlik nasıl oluşturulur konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız daha önce paylaştığımız makalelere buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimine dönecek olursak, ilk olarak neden sosyal medya yönetimine ihtiyaç duyarız bunun cevabını verelim.

Neden sosyal medya yönetimine ihtiyaç duyarız ?

Günümüzde sosyal medya kullanan kişi sayısındaki artış nüfus artışını 5’e katlamış durumda. Geçtiğimiz yılda dünya nüfusu 84 milyon artarken sosyal medya kullanıcısı sayısı 367 milyon arttı. Ve her kullanıcı şirketler için potansiyel birer müşteridir. Sosyal medya yönetiminde hedef kitleye doğru şekilde ulaşmak ve müşterinin beklentisi doğrultusunda müşteriye profesyonel görseller sunmak önemlidir. Sosyal medya yönetiminizi ne kadar profesyonel yaparsanız o kadar müşteriye ulaşırsınız.

Pendik uygun sosyal medya yönetimi firmaları arasından “db reklam” ile çalışmak ister misiniz ?

Ankara Ajans olarak sizlere profesyonel sosyal medya yönetimi hizmeti vermenin gururunu yaşamaktayız. Alanında uzman ekibimizle sosyal medya hesaplarınızda aktif ve düzenli olarak sizlere özel tasarımlarla ürün veya hizmetlerinizi kullanıcıların görseline sunuyoruz. Dilerseniz üretim yerinizin veya şirketinizin tanıtım videosu çektirerek şirketinizi sosyal medyada daha profesyonel şekilde tanıtabilirsiniz. db reklam olarak iç ve dış mekanlarda profesyonel olarak tanıtım filmi hizmetleri vermekteyiz. Siz de markanızı profesyonel tanıtım film’i ile bir adım öne çıkartmak isterseniz iletişim kısmından bizlerle iletişime geçerek randevu talebinde bulunabilirsiniz. Buraya tıklayarak daha önce Kazan Et AVM için yaptığımız tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

  3 comments
 • Mad Sparrow
  12 Nisan 2020

  Blue. Engaging. It keeps your mind occupied while you wait.

 • Mad Sparrow
  12 Nisan 2020

  Mmh wondering if this comment will hit the generateor as well…

  • Mad Sparrow
   12 Nisan 2020

   My 31 year old nephew rates this colour palette very exquisite 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir