Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal Kimlik Çalışması

Kurumsal kimlik çalışması konusunda sizlere kartvizit, ajanda, kalem, logo tasarımı, tanıtım filmi çekimi gibi konularda desteklemekten memnuniyet duyarız.  Kurumsal kimlik denilince akla ilk gelen şeylerin başında logo ve kartvizit gelmektedir. Kurumlar markalarını müşterilerine prestijli ve kurumsal göstermek amacıyla bir çok farklı strateji ve yol izler.

DB Reklam Ajansı olarak yıllardır süregelen deneyimimiz ile profesyonel   kurumsal kimlik çalışmaları yaparak markanızın kurumsal kimliğini bir üst seviyeye taşıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında ve İstanbul’da kurumsal kimlik çalışması yapan şirketlerin başında gelen DB Ajans reklamcılık alanında yıllardır edindiği engin bilgileri sizlerle buluşturuyor. Siz hala kurumsal kimlik çalışması konusunda uzman bir destek almadınız mı? Hemen iletişim kısmından bizlerle iletişime geçerek markanızı bir adım yukarıya taşımak için randevu talep edebilirsiniz.

Completely fabricate installed base schemas before collaborative content. Collaboratively maximize real-time total linkage and distinctive users. Rapidiously matrix cutting-edge e-markets whereas web-enabled process improvements. Rapidiously incentivize intermandated e-services and virtual innovation. Credibly develop e-business collaboration and idea-sharing without cross-media markets.

Kurumsal Kimlik Çalışması süreci nasıl işler?

Uzman çalışma arkadaşlarımız markanız için bir kurumsal kimlik çalışması yaparak sizlere bir sunum gerçekleştirir. Eğer hala modern bir logo’ya sahip değilseniz markanız için modern logo tasarımları görselinize sunulur. İçerisinden en beğendiğiniz revize edilerek kullanıma hazır hale getirilir. Bu logo’nun işlendiği kartvizitler, kalemler, faturalar vb. tasarlanır.

Dilerseniz markanız için tanıtım filmi çekilir. Çektiğimiz tanıtım filmlerini dilerseniz televizyon reklamlarında dilerseniz de sosyal medya reklamlarında oynatabilir ve markanızın reklamını yapabiliriz. Hala bir websitesi sahibi değilseniz markanızı müşterilerinizle buluşturacak bir websitesi tasarımı yaparak sizlere sunum gerçekleştirebiliriz. Beğendiğiniz tema üzerinden websitenizi yayınlayarak müşterileriniz ile markanızı bir adım daha yaklaştırabiliriz. Websitenizin tanıtımını gerçekleştirmek için sizlere websitenizin reklamı konusunda da destekleyebiliriz. Dilerseniz seo (arama motoru optimizasyonu) konusunda dilerseniz de ücretli google reklamları vererek websitenizi bir adım öne taşıyabiliriz.

  2 comments
 • Mad Sparrow
  12 Nisan 2020

  This design blew my mind.

 • Mad Sparrow
  12 Nisan 2020

  I think I\’m crying. It\’s that elegant.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir